РФ створює штучні черги на адмінкордоні з Кримом, - ДержприкордонслужбаРосійські «прикордонники» створюють штучні черги на КПВВ «Чонгар» на адмінкордоні з окупованим Кримом.


Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України на сторінці в Facebook.


«Окупаційні служби продовжують створювати незручності для громадян, які прямують через адмінкордон з тимчасово окупованою територією АР Крим. Так, напередодні прикордонники вкотре зафіксували штучні черги на адмінкордоні.


Держприкордонслужба не фіксувала ніяких накопичень перед українським КПВВ «Чонгар», але в той же час сьогодні близько 200 автомобілів чекали своєї черги перед окупаційним так званим «пунктом пропуску». Ніяких причин для затримок при цьому не було, так як в середньому за добу через КПВВ «Чонгар» в бік Криму перетинають близько 400-500 автомобілів», — йдеться в повідомленні.У відомстві також зазначили, що таким чином окупанти намагаються створити видимість «туристичного потоку».


«Крім того, зазвичай на мосту безпосередньо на адмінкордоні пропуск автомобілів здійснюється окупантами за допомогою світлофора і шлагбаума, але сьогодні вони виставили там для контролю додатково військових», — додали у відомстві.