Стало відомо, хто очолить представництво Вселенського патріархату в КиСвященний синод Вселенського патріархату призначив головою київської Ставропігії (постійного представництва Константинопольської церкви в Києві) архімандрита Михаїла (Аніщенка)

Depo.Життя
Сьогодні 20:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Romfea.

Як зазначається, до цього архімандрит Михаїл був предстоятелем храму у турецькій Анталії. Київську ставропігію Священний синод Вселенського патріархату відновив у жовтні минулого року.

Невдовзі після цього Верховна Рада схвалила рішення про передачу в постійне користування Вселенському патріархату Андріївської церкви, яка і виконує роль резиденції Вселенського патріарха Варфоломія і представництва Константинопольської церкви. Новопризначений архімандрит Михаїл (Аніщенко) стане її предстоятелем.

Київська ставропігія буде напряму підпорядковуватися Вселенському патріарху, а не місцевій церковній владі.

Нагадаймо, 28 листопада 2018 року Кабінет міністрів України передав Андріївську церкву в Києві в постійне користування Вселенському патріархату.Джерело статті: “http://fromua.news/article/3295514/stalo-vidomo-hto-ocholitj-predstavnitstvo-vselensjkogo-patriarhatu-v-ki/”