Зеленський винайшов новий метод скупки голосівГречка та гроші своє відживають. 
Нона - технологія, перевершив всі сподівання автора цього «винаходу». За декілька днів, бажаючих отримати новий вид «лапши», просто зашкалює, рахунок іде не на тисячі, а на сотні тисяч бажаючих. О як діє новітня приманка для виборців, взагалі, я б не стверджував що вона нова, зовсім стара та забута. Нею успішно користувався очільник світового пролетаріату Ленін, між іншим, в його венах теж протікала, «чудо дєйственна» єврейська кров, також і рейтинг у нього зашкалював.
В чому суть «успіху» Володі. Його «меню» підкупу голосів виборців получився набагато різноманітніший, а ніж тільки гречка та гроші. Тобто, особисте «меню», для кожного окремо.
Що мені нагадує весь цей мотлох, з новим «обличчям».
В недалекому минулому, відомий російський аферист Мавродій, придумав схему, як швидко розбагатіти за рахунок людей. Я добре пам‘ятаю, який шалений попит був на ці фінансові вклади, і що потім вийшло...? Ім‘я цій схемі: «фінансова піраміда» МММ.
На сьогоднішні день, ця «фінансова піраміда» пережила декілька трансформацій, тобто новітні маскування тих же схем. Дивно те, що бажаючих скористатися цими «послугами» не зменшилося.
Скупка голосів виборців, це та сама схема як і у МММ, тільки в іншій упаковці. 
З ІНЕТУ.

Аферист з Івано-Франківська якій робить людям воєвудску візу і в візовому посольстві дають не тільки відмову но, і депортацію на рік до ЄС ось його ссилка facebook.com/profile.php… будьти обережні, і будь-ласка хто робив в нього візу і получив депортацію за нелегальні документи пишіть мені в приват тому що мені потрібна ваша допомуга бо я звернувся в прокуратуру на повернення коштів разом ми сильніші.А это его жена...https://www.facebook.com/marta.musienko.9…вот их фото

Президентом Украины должен быть порядочный человек, не сын вора, не вор, не самый подготовленный к политике профессиональный аферист, а хотя бы для начала порядочный человек, кто-то скажет давай тогда выберем моего соседа он порядочный, а давай выберем твоего соседа, пусть баллотируется, а пока твой порядочный сосед не баллотируется я выбираю Зеленского !!!!!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, ребенок, дерево и на улице
На данном изображении может находиться: 1 человек, свадьба, ребенок и на улице