Маск показав зібрану ракету SpaceX Starship для суборбітальних польотівSpaceX продовжує працювати над новою ракетою-носієм Starship, раніше відомою як BFR. Минулого тижня глава компанії Ілон Маск поділився рендером тестової версії космічного апарату, а тепер він опублікував знімок готового прототипу. Подивіться на людину в скафандрі внизу і оцініть масштаб.

Все тільки починається

Експериментальний зразок знаходиться на території нового космодрому SpaceX поруч з техаським селом Бока Чика. Корабель буде використовуватися для випробувань вертикального зльоту і посадки, він розрахований лише на суборбітальні польоти. Для тих же цілей на початку 2010-років компанія побудувала «літаючий стенд» Grasshopper, на якому обкатувалася технологія багаторазових ракет Falcon 9 і Falcon Heavy.

За словами Маска, орбітальна версія Starship буде вищою, отримає товсту обшивку з гладкою поверхнею і більш плавним вигином в носовій частині. У пілотованому кораблі також з’являться ілюмінатори.

Як очікується, в 2023 році Starship зробить обліт навколо Місяця з космічними туристами на борту. Серед них – японський мільярдер і автор самого популярного твіту Юсаку Маедзава.
«Зореліт» SpaceX призначений для подорожей по всій Сонячній системі, включаючи польоти до Марса.


Джерело статті: “http://vsviti.com.ua/news/92899”