У Москві викрали головного фігуранта справи про вбивство Вороненкова - ЗМІ

У Москві викрали головного фігуранта справи про вбивство Вороненкова - ЗМІ


У Москві викрали головного фігуранта справи про вбивство Вороненкова — ЗМІ

У Москві зі стріляниною викрали українського кримінального «авторитета» Юрія Василенка — головного фігуранта справи про вбивство в Києві екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова.

Про це повідомляє російський «Росбалт».

Джерело в правоохоронних органах зазначило, що ресторан «Базилік», де й стався інцидент, служив Василенку як офіс.

«Учора ввечері туди увійшла група міцних чоловіків, які наказали піти за ними. На вулиці Василенко спробував вирватися і втекти, зав’язалася бійка, в ході якої по ньому відкрили вогонь. Далі невідомі завантажили пораненого «авторитета» в багажник машини й відвезли в невідомому напрямку», — повідомив співрозмовник агентства.

У ніч на 11 січня в квартирі, яку орендував Василенко, був проведений обшук. У приміщенні було виявлено кілька десятків одиниць зброї і вибухових речовин, включаючи снайперські гвинтівки.

«Як вважають джерела «Росбалту», саме Василенко був одним із організаторів розстрілу в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Декілька інших учасників цієї «операції» теж раніше були вбиті або зникли», — наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, Вороненкова було застрелено в Києві у березні 2017 року.

Прокуратура, зокрема, оголосила підозру в організації вбивства Вороненкова російському кримінальному авторитету Володимиру Тюріну, який раніше був цивільним чоловіком дружини Вороненкова Марії Максакової, а також громадянам України Юрію Василенку і Ярославу Левенцю.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2617852-u-moskvi-vikrali-golovnogo-figuranta-spravi-pro-vbivstvo-voronenkova-zmi.html”