Юридична консультація – не встаючи із канапиЗначна частина нашого життя все більше переходить в онлайн-режим. Упродовж останніх років всі відомі бренди створюють свої інтернет-магазини, сайти та різноманітні канали. Це допомагає їм бути ближчими до своїх клієнтів. У бідних країнах, на кшталт нашої, такі стартапи є особливо цінними для суспільства – якщо вони поєднують у собі ще й волонтерську, некомерційну складову.

Нещодавно у YouTube почав набирати популярності доброчинний канал адвоката Дмитра Бородійчука. У своїх роликах юрист доступно розповідає глядачам про шляхи вирішення юридичних проблем, які найчастіше трапляються у житті пересічних українців.

У розмові із «Вголосом» Дмитро Бородійчук пояснює, як працює його канал та задля чого його було створено.

Чому ви вирішили раптом зайнятися правовим волонтерством і перенести частину своєї роботи в онлайн?

Створюючи свій канал, я ставлю перед собою одразу декілька цілей. Перша – допомогти людям бути більш обізнаними в юридичній сфері, щоб вирішувати свої проблеми самостійно. Проблема в тому, що, на превеликий жаль, люди погано знають свої права і не завжди вміють ними скористатись. Тому цими відео я хочу допомогти своїм клієнтам та глядачам зробити так, щоб вони могли самі себе захистити.

Друга – це безпосередній контакт зі своїми клієнтами та підписниками. Ні для кого не секрет, що я належу до тих адвокатів, які намагаються надавати консультації не лише при зустрічі, але і в онлайн режимі, адже іноді є певні причини, через котрі людина не може прийти на особисту консультацію. Саме тому і було створено сайт, сторінку у соціальній мережі Facebook та Instagram. Вони допомагають мені бути ближчими зі своїми клієнтами та залишатись на зв’язку 24/7. Фактично це є другою моєю метою створення свого каналу

З чого все почалось?

Як я вже зазначив, впродовж останніх двох років я неодноразово планував створити свій канал, на котрому можна буде висвітлювати найпоширеніші юридичні питання, якими найбільше цікавляться громадяни. Відтак реалізація цього проекту розпочалась з аналізу існуючих юридичних каналів.

Як виявилось, їх існує дуже мало і більшість з них мене, як глядача, не змогли переконати в тому, що я зможу почерпнути з них щось корисне, не будучи юридично підкованим. Тому я вирішив дещо видозмінити форму подачі.

Після цього мені довелось певний час аналізувати свої справи, аби відфільтрувати ті теми, котрі б могли найбільше зацікавити глядачів. І лише після цього розпочався процес підготовки матеріалів та самих зйомок. До речі, що стосується зйомок, то це виявилось не таким простим завданням, як мені спершу здавалось. А ще важче було вибрати ті частини із записаних, котрі найбільш потрібні глядачеві.

Як часто ви плануєте займатися таким правовим «лікбезом» та знімати нові ролики?

Що стосується періодичності виходу нових блогів, то на даному етапі ми плануємо записувати їх один раз на тиждень. Звичайно, я розумію, що це дуже мала кількість відео в місяць, і тому при можливості я намагатимусь записувати їх частіше.

Я, як адвокат, котрий тільки розпочав створювати відео на юридичні теми, сподіваюся, що мій проект стане не лише цікавим, а й корисним для людей та пересічних громадян. Я завжди відкритий до діалогу та до побажань своїх глядачів й підписників щодо того, які теми їх найбільше цікавлять, а також – як зробити канал ще пізнавальнішим. Відтак буду радий бачити усіх на своєму каналі.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/articles/yurydychna-konsultatsiya-ne-vstayuchy-iz-kanapy_908856.html”