Сенцов помер, але це приховують: Рабинович зробив несподівану заяву

Сенцов помер, але це приховують: Рабинович зробив несподівану заяву

Слава Рабинович: Олег Сенцов мертв

Відомий блогер Слава Рабинович відреагував на провокативний недопуск до голодуючого Олега Сенцова українського омбудсмена Людмили Денисової. На його думку, така поведінка росіян може свідчити про те, що режисера вже немає в живих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

«… Москалькову до Сенцова пускають – ласкаво просимо. І вона несе повне марення, хрюкаючи про його стан. А уповноваженого з прав людини України Людмилу Денисову – не пускають. І у мене виникає питання: чому? Тому що Сенцов вже мертвий, і про це оголосять після закінчення ЧС-2018?», – написав він.

Слава Рабинович закликав включити всіх представників російської влади, хто «засвітився» в скандальній історії, в «список Магнітського», після чого вони повинні бути віддані під суд, потрапити до в’язниці і під люстрацію.

«Незаконні затримання, арешти і засудження громадян. Неправові так звані “закони”. Демонтаж конституційного ладу », – перерахував він статті звинувачення, які повинні будуть висунути членам «ОПГ Путіна».Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова не зможе відвідати українського політв’язня Олега Сенцова в Росії без присутності самої Москалькової.

Також повідомлялося, що генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд зажадав від президента РФ Володимира Путіна звільнення українського режисера Олега Сенцова.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/29/sentsov-pomer-ale-tse-prihovuyut-rabinovich-zrobiv-nespodivanu-zayavu/”