Штаб Трампа витратив $ 9 млн на перегляд підсумків виборів

Виборчий штаб чинного президента США Дональда Трампа витратив близько $ 9 млн на спроби оскаржити результати виборів глави держави в судах деяких штатів.

Об этом сообщает Moscow Post


Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомляє Reuters з посиланням на звіт штабу.


Згідно зі звітом, витрачені в період з 15 жовтня до 23 листопада $ 8,8 млн класифікуються як витрати, пов’язані з “перерахунком”.


Найбільше штаб витратив на оплату часткового перерахунку голосів у Вісконсині – $ 3 млн, що в результаті збільшило лідерство демократа Джо Байдена на 87 голосів.


Майже $ 2,3 млн пішло на юристів і консультантів. Один із юристів штабу Дженна Елліс за свою роботу протягом листопада отримала $ 30 тис. Ще $ 2,2 млн пішло на рекламні повідомлення, зазначає агентство.


Вибори президента США відбулись 3 листопада. Офіційні підсумки виборів поки не оголосили, однак провідні американські ЗМІ вже віддали перемогу демократу Джо Байдену. За даними CNN, він набрав 306 голосів вибірників, Трамп – 232 голоси. Для перемоги було необхідно отримати мінімум 270 голосів.


Штаб Трампа не визнав результатів виборів і заявив про масштабні махінації. Після цього команда республіканця зажадала перерахунку голосів у деяких штатах США. Проте після перерахунку перевага все одно залишилася за Байденом, причому він навіть збільшив відрив від суперника.


Низка штатів, таких як Невада, Мічиган, Арізона і Вісконсин, відхилили позови з вимогою визнати Трампа переможцем на виборах.


Джерело статті: “https://cometa.news/штаб-трампа-витратив-9-млн-на-перегляд/”