Через програш у боротьбі за крісло мера Києва "Слуги народу" хочуть зупинити вибори, - Ігор Луценко

Через програш у боротьбі за крісло мера Києва "Слуги народу" хочуть зупинити вибори, - Ігор Луценко


Бачачи свій очевидний програш у боротьбі за крісло мера Києва , а також всіх інших міст-мільйоників, "Слуги народу" на невизначений термін хочуть зупинити вибори — скасовують другий тур місцевих виборів у період карантину.

Об этом сообщает PRO Компромат


Ігор Луценко


Про це заявив журналіст, екс-нардеп та громадський діяч Ігор Луценко на своїй сторінці у Facebook.


"Нарешті Слуги учудили те, що я очікував. Бачачи свій очевидний програш у боротьбі за крісло мера Києва (а також УСІХ міст-мільйонників), вони на невизначений термін хочуть зупиняити вибори — скасовують другий тур місцевих виборів у період карантину", — написав Луценко.


За словами Луценка, така постанова — удар не тільки по легітимності місцевої влади, а й взагалі по її здатності працювати. Як зазначає Луценко, річ у тім, що стаття 42 закону «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає, що як тільки оберуть нову місцеву раду, старий голова мусить іти, його повноваження припиняються у перший день засідання новообраного складу.


"Звісно, Слугам це вигідно – у нових радах вони здебільшого отримають більше, ніж зараз, і за відсутності легітимного міського голови вони на певний відсоток почуватимуться сильніше. Але якщо не буде мера, а буде лише рада і секретар, котрий виконує обов’язки мера – уявіть, який хаос настане на місцях", — резюмує Луценко.


Також, у додаток до посту Ігор Луценко додав спільне фото депутата від партії "Слуга народу" Тетяна Грищенко, яка зареєструвала постанову та автора постанови.Джерело статті: “https://ukrainianwall.com/society/57104-cherez-progrash-u-borotbi-za-krislo-mera-kiyeva-slugi-narodu-hochut-zupiniti-vibori-igor-lucenko”