2730 ліжок у 22 столичних лікарнях готові для прийому хворих на коронавірус - мер КличкоУ Києві для лікування хворих на коронавірус розгорнули майже 2,8 тис ліжок у 22 лікарнях.

Об этом сообщает Репортер


Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.


Також він показав відео перевірки, як готують міську лікарню №18 до прийому хворих на COVID-19.


"Ми продовжуємо збільшувати і кількість ліжок для лікування хворих на коронавірус у столичних комунальних медзакладах. І робимо все, аби забезпечити лікарні і медиків усім необхідним. Ми розгорнули вже 2730 ліжок у 22 столичних лікарнях. Із них 17 лікарень приймають та лікують пацієнтів з вірусом. Інші – завершують облаштування відділень для прийому таких хворих. Я відвідав міську клінічну лікарню № 18, яку ми готуємо до прийому хворих на коронавірус", — додав мер.


За його словами, один із поверхів медзакладу обладнують під відділення для прийому хворих на коронавірус. Там розгорнули інфекційне відділення на 100 ліжок. А також — 60 ліжок для пацієнтів з підозрою на COVID-19. Таких хворих лікарня вже приймає. В інфекційному відділенні поки триває переобладнання. Будуть і окремі палати для інтенсивної терапії.


Кличко повідомив, що лікарня №18 вже отримала від міста медикаменти на понад 300 тисяч гривень. А також чотири апарати ШВЛ на суму майже 3 млн₴ Місто виділило і понад 1 млн грн на ремонт системи кисневого постачання. Зокрема, там вже обладнали 30 точок для подачі кисню. Всього їх буде 80. У медзакладі здійснили підготовку та навчання медиків щодо того, як працювати з хворими на коронавірус та сформували десять бригад медперсоналу для роботи в інфекційному відділенні.


Медпрацівники, які працюватимуть із хворими на COVID-19, забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медикаментами і спецобладнанням для дезінфекції приміщень. На це лікарня спрямувала майже 4 млн₴


"Ще чотири лікарні готуються до прийому хворих на коронавірус. Це Київський міський центр радіаційного захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та столичні лікарні № 1, 12 та 15. Я наголошую: це те, що місто робить самотужки. В умовах, коли динаміка розповсюдження вірусу така, що дуже скоро ліжок у лікарнях у нас може не вистачити. І при цьому державні, відомчі та медзаклади Академії медичних наук не приймають киян, хворих на коронавірус. Хоча мають загалом 11 тисяч ліжок і кваліфікований персонал. Я вважаю, що це — не державницька і, м’яко кажучи, дивна позиція уряду і міністерства охорони здоров’я, які тим часом розповідають про розгортання госпіталів у палацах спорту і так далі", — наголосив Віталій Кличко.Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-10-13/2730-koek-v-22-stolichnyih-bolnitsah-gotovyi-dlya-priema-bolnyih-koronavirusom---mer-klichko/211708”