На кордонах Закарпаття у водіїв автівок справжній "квест" як щодо їх перетину, так і в пошуку звичайного туалету! (ВІДЕО)

На кордонах Закарпаття у водіїв автівок справжній "квест" як щодо їх перетину, так і в пошуку звичайного туалету! (ВІДЕО)


Закарпаття. Коли, врешті-решт, українці на авто зможуть без "пригод" перетнути кордон із Угорщиною?

На кордонах Закарпаття кілометрові черги нікуди не зникли. Зокрема на КПП “Дякове” водії вантажівок вже кілька діб змушені стояти у заторах. Чому виникла така ситуація та коли українці зможуть перетнути кордон? Черга з каміонів біля КПП « Дякове» простягається на декілька кілометрів. Водії вже не першу добу чекають бодай якогось руху. Черга просувається дуже повільно.
Пропускають одну-дві машини з великою періодичністю в часі, кажуть водії.
Водії вважають, що в цій ситуації є і корупційна сторона, не на камеру кажуть, за зміну через кордон заїхали 50 авто, ті що платили по 2000₴ Скаржаться кермувальники і на відсутність умов.
Кажуть, знайти вбиральню – справжній квест, а смітників нема взагалі. Прикордонники та митники від коментарів утримались, про розвиток ситуації на кордоні розкажемо у наступних випусках.

Об этом сообщает База компромата

Нагадаємо, Як такого корупціонера як мер Ужгорода ще земля носить! (ВІДЕО)

Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/na-kordonah-zakarpattya-u-vodiyiv-avtivok-spravzhniy-kvest-yak-shchodo-yih-peretynu-tak-i-v”