У Чернівецькому університеті почали реконстрюювати господарський дворик

У Чернівецькому університеті почали реконстрюювати господарський дворикУ травні 2020 року Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича вкотре виступив з пропозицією щодо реконструкції господарського двору на території Резиденції митрополитів Буковини і Далмації та створення на його місці сучасної туристичної інфраструктури. Викладачі факультету архітектури, будівництва і декоративно-прикладного мистецтва розробили ескізний проєкт і підготували згідно із діючим законодавством відповідну проєктну документацію.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Після тривалих дебатів зазначена документація була погоджена в Міністерстві культури і інформаційної політики. Через декілька тижнів університет отримав дозвіл на проведення підготовчих робіт (знесення непридатних для використання сараїв і складів, побудованих у 70-ті рр. ХХ ст.). Після отримання необхідних погоджень і дозволів на початку цього тижня розпочалися практичні дії, повідомляють на офіційному сайті навчального закладу.

Підготовчі роботи планують завершити до початку жовтня, коли університет відзначатиме 145-річчя від дня свого заснування. Тоді оновлений простір стане доступним для громадськості.

Фото: chnu.edu.ua


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/u-chnu-pochali-rekonstryuyuvati-gospodarskiy-dvorik-395914”