«Половина парламенту – клієнти дурки». Олег Ляшко проти закриття психлікарень і тубдиспансерів

«Половина парламенту – клієнти дурки». Олег Ляшко проти закриття психлікарень і тубдиспансерів
Мінімальна зарплата з вересня цього року має бути 8 тисяч, а з нового року – 10-12 тисяч гривень.

Об этом сообщает Редакция news


Про це Олег Ляшко під час зустрічі з медиками в Куликівській центральній районній лікарні, що на Чернігівщині.


Лідер Радикальної партії розповів, що йде до парламенту, аби усунути несправедливість та реально підняти доходи українців.


«Ці «Слуги» збираються на позачергову сесію, щоб підняти мінімальну зарплату на 200 гривень. Якщо відмінісувати податки – то виходить на 150 гривень. Та вони за засідання парламенту більше витратять, ніж піднімуть людям зарплати. І вони розказують, що це подолання бідності. Це знущання над людьми! Реально зарплату треба піднімати до 8 тисяч, а з нового року – хоча б до 10-12 тисяч гривень. І звільнити мінімалку від податків, як це зробив Трамп в США. Чому санітарка в Куликівській лікарні повинна платити зі своєї копійчаної зарплати такий же податок, як Голова «Нафтогазу» Коболєв, у якого 20 мільйонів зарплата в місяць? Хіба це справедливо? Ні! Тому я добиваюсь, щоб скасували податок на мінімальну зарплату», – сказав Ляшко.


Крім того, політик вимагає збільшити зарплати всім медикам, а не тільки тим, хто бореться з коронавірусом.


«Влада дає одноразові доплати лікарям, які лікують від коронавірусу. А тим, хто бореться з туберкульозом, гепатитом, діабетом, онкологією – зарплати не треба? Україна займає перші місця в світі по захворюваності на туберкульоз, гепатит, серцево-судинні хвороби, а влада позакривала тубдиспансери і психлікарні. Так половина парламенту – клієнти дурки! Щоб зупинити ці епідемії, треба відновити протитуберкульозні і психдиспансери, а також підняти зарплати всім лікарям. Тому я буду добиватися у парламенті перегляду бюджету, щоб не разові доплати медикам були, а реальні підвищення зарплат. Це буде найкраща подяка лікарям за врятовані життя», – сказав Ляшко.


Нагадаємо, Ляшко вимагає від влади припинити експерименти над учнями і відкрити школи, а також повернути бебі-бокси.


Крім цього, раніше Ляшко вимагав жорсткого покарання для ґвалтівників.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/polovyna-parlamentu-kliienty-durky-oleh-liashko-proty-zakryttia-psykhlikaren-tubdyspanseriv/”