Український волонтер розповів про нове “досягнення” Росії *

Український волонтер розповів про нове “досягнення” Росії


Український волонтер і координатор громадської ініціативи “Стоп-Терор” Семен Кабаєв доставив Вселенському Патріарху Варфоломію листи віруючих на підтримку української автокефалії. У своєму інтерв’ю виданню “Обозреватель”, він розповів як провалилася спроба Кремля чинити тиск на Вселенського Патріарха.

За словами Кабаєва, українські агенти Кремля (УПЦ МП) намагалися маніпулювати інформацією, проводячи інформаційну кампанію проти створення української помісної церкви.

Окрім цього, агентура Кремля намагалася зібрати листи прихожан УПЦ МП, де висловлювався протест проти створення української автокефальної церкви. Представники УПЦ МП заявляли, що зібрали близько 10 тисяч листів “проти розколу”. Проте, за словами Кабаєва, насправді кількість листів не доходило навіть до тисячі.

Так само як Кабан, агенти Кремля поїхали в Стамбул і намагалися передати зібрані листи, але робили це настільки нахабно, що в результаті їм відмовили.

“… мені здається, скоро від московитів захищатимуться всі – за промовчанням. Просто тепер це стосується і церковного напрямку. Таке нове “досягнення” Росії”, заявив Семен Кабан.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/12/ukrayinskyj-volonter-rozpoviv-pro-nove-dosyagnennya-rosiyi/”