«Часом було нестерпно важко залишатися неупередженою»: дружина Медведчука розповіла, що готує новий проектПро це дружина скандального політика Віктора Медведчука написала на своїй особистій сторінці в «Instagram».

Об этом сообщает Руспрес

Зокрема, Оксана не стала розкривати всі карти, і тільки заінтригувала своїх вірних шанувальників.

«Зараз я готую новий проект, і вперше я буду його робити з метою змінити себе, пізнати нових людей, стати краще, навчитися чогось нового… У мене за плечима десятки років досвіду, але кожен раз я з трепетом і сумнівом запитую себе, чи зможу?», — написала Марченко, при цьому опублікувала фото з печивом з прогнозом. Саме в записці йдеться, що натхнення призведе Оксану в робочий стан. Марченко також попросила своїх передплатників надіслати свої надихаючі побажання.

У той же час передплатники усипали артистку приємними коментарями, побажавши успіху в новій роботі. «Я щиро бажаю Вам великих висот в новому проекті. Я вас дуже вірю», «Ваші пости завжди так сильно заряджені творчою енергією», «Ви дуже сильна і мудра жінка. Впевнена, у Вас все вийде!», «Ви розумниця і красуня! Я впевнена, що все у Вас вийде!!!! Удачі! З нетерпінням буду чекати на Ваш новий проект», «Оксана, без сумнівів я з вами згодна на 100%!!! Треба приймати все, що підносить нам життя з вдячністю і ні як інакше», — написали люди.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/276670-16-02.html”