51-річна Дженніфер Еністон у міні-шортах на обкладинці Interview (ФОТО)Голлівудська акторка Дженніфер Еністон прикрасила обкладинку березневого випуску видання Interview.

На знімках Дженніфер позує у міні-шортах, ліфчику та ботфортах, демонструючи свої стрункі ноги.

Об этом сообщает Руспрес

В інтерв’ю Сандрі Буллок Еністон поділилася спогадам про своє дитинство, початок кар’єри в Голлівуді і озвучила, як баче своє ідеальне майбутнє.

"Я не почувался в дитинстві у безпеці, бачила, що дорослі погано ставляться один до одного. І зрозуміла, що не хочу бути такою і не хочу, щоб люди навколо мене відчували ці почуття. Так що я дякую батькам за це", — зауважила зірка.

6255_014.jpeg (33.59 Kb)

"Я можу стати дуже сумною або дуже злою, якщо подивлюся новини або почитаю газети. Вся ця роз’єднаність людей, повний хаос, який діється в нашому світі ... Люди проявляють жадібність, жахливо поводяться стосовно один до одного. Мені важко якось це сформулювати. Я дуже злюся, коли бачу, що люди роблять один одному боляче. І, звичайно, коли мучать тварин", — поділилася Джен.

"У мене є образ в голові, але я не бачу, що я конкретно роблю при цьому. Там точно море: я бачу і чую його. Чую сміх, бачу бігають діти, чую лід в склянці, відчуваю запах приготованої їжі. Це радісний знімок в моїй голові", — зізналася акторка про своє бачення майбутнього.

6064_013.jpeg (79.18 Kb)

Джерело статті: “http://bilshe.com/heroes/5585751-richna-dzhennifer-eniston-u-mini-shortah-na-obkladinci-interview-foto.html”