З’явилося нове зображення Юпітера: вражаючі фото

З’явилося нове зображення Юпітера: вражаючі фото


Міжпланетна станція "Юнона", яка займається вивченням системи Юпітера, передала на Землю нове зображення цієї планети.

Об этом сообщает http://biznesfakty.com

Фото було зроблено одразу після зближення з планетою 3 листопада, повідомляє NASA (щоб подивитися фото, доскролльте докінця).

Апарат зняв південну півкулю планети, коли перебував на відстані 104,6 тисячі кілометрів від піку хмар Юпітера. На фото видно потужні циклони біля полюса, а також область хаотичних хмар, що розташовується між помаранчевою смугою і полярним регіоном.

NASA

NASA

itc.ua

Новини
Постріл із космосу: військові США розробляють технологію на енергії сонця

"Юнона" прибула на орбіту Юпітера 4 липня 2016 року. Вона пробуде на орбіті планети ще кілька років і передаватиме на землю нові знімки. Після завершення роботи зонд буде знищено.

Юпітер

Юпітер

NASA

Як писав OBOZREVATEL, у серпні в Україні вперше за роки незалежності провели успішні випробування ступені космічної ракети-носія класу "Циклон-4".

Це був заключний етап перед першими льотними випробуваннями третього ступеня "Циклону-4". Ракета буде працювати безпосередньо в космосі та виводити супутники в цільову точку.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/tech/science/zyavilosya-nove-zobrazhennya-yupiteru-vrazhayuchi-foto.htm”