ЗМІ з’ясували, коли захоплені РФ кораблі передадуть УкраїніВійськові кораблі, захоплені в районі Керченської протоки в листопаді 2018 року, передадуть Києву в понеділок, 18 листопада.

Військові кораблі, захоплені в районі Керченської протоки в листопаді 2018 року, передадуть Києву в понеділок, 18 листопада.

Об этом сообщает http://mir-publishers.net

Про це з посиланням на Прикордонне управління Федеральної служби безпеки РФ по Криму повідомляє Інтерфакс.

«Три українських судна — буксир «Яни Капу» і малі броньовані артилерійські катери «Нікополь» і «Бердянськ» буксируються з порту Керч до погодженого місця передачі українській стороні, яка відбудеться 18 листопада», — йдеться в повідомленні.

У прикордонному відомстві утрималися від будь-яких подробиць, що стосуються процедури передачі. Раніше повідомлялося, що захоплені Росією українські кораблі виводять із Керчі.

Передача кораблів відбудеться в «нейтральних водах».

За інформацією «Думської», з Південного, Чорноморська та Одеси за захопленими кораблями вийшли спеціальні судна: пошуково-рятувальний Сапфір, буксири Титан і Гайдамака. Зустріч відбудеться у відкритому морі приблизно в 60 милях від Одеси, недалеко від кримського мису Тарханкут.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/11/17/novyna/suspilstvo/zmi-zyasuvaly-koly-zaxopleni-rf-korabli-peredadut-ukrayini”