Від режисера Кіборгів. Представлено перший тизер нового фільму Ахтема Сеітаблаєва Захар Беркут

Від режисера Кіборгів. Представлено перший тизер нового фільму Ахтема Сеітаблаєва Захар Беркут

 Кадр з фільму Захар Беркут

У мережі з’явився перший тізер фільму Захар Беркут українського режисера Ахтема Сеітаблаєва, автора фільмів Кіборги, Хайтарма, Чужа Молитва.

Сеітаблаєв працює над фільмом разом із американським режисером Джоном Вінном. Це екранізація історичної повісті Івана Франка — Захар Беркут. Продюсери фільму — Єгор Олесов, а також Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз із Голлівуду. Слоган фільму — «У свободі моя сутність».

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Прем’єра фільму запланована на 10 жовтня 2019 року.

  • Читайте також:
    Коли ти знаходиш контакт, то не потрібно багато слів. Режисер Ахтем Сейтаблаєв про свій новий проект і українському кіно
    П’ять знакових фільмів світового кінематографа. Блог Ахтема Сеітаблаєва

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook і Instagram

Читайте у новому номері
журналу НВ

  • Люди НВ: 18 українців, які рухають країну вперед
  • Головні ризики та досягнення у держбюджеті-2019
  • Україна йде на рекордний врожай у своїй історії
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/style/art/kino/vid-rezhisera-kiborhiv-predstavili-pershij-tizer-novoho-filmu-akhtema-seitablajeva-zakhar-berkut-2511626.html”