Наступні три дні в центрі Херсона перекриють рух транспортуНаступні три дні в центрі Херсона перекриють рух транспорту

4, 5 та 6 жовтня у Херсоні буде тимчасово перекрито рух дорожнього транспорту.

Об этом сообщает http://moscowstreets.net

Це станеться із нагоди посвяти в курсанти студентів Херсонського морехідного коледжу рибної промисловості та фестивалю вуличної їжі «ХерсON ФЕСТ», передає сайт Херсонської міської ради.

4 жовтня з 07.30 до 08.00 буде перекрито рух під час генеральної репетиції посвяти в курсанти за маршрутом: вул. Старообрядницька (від пров. Успенського до просп. Ушакова, вул. Потьомкінська (від вул. Старообрядницької до вул. Соборної).

5 жовтня з 09.20 до 11.30 — під час святкового ходу до місця посвяти за маршрутом: вул. Грецька, 55 – вул. Театральна – пров. Успенський – вул. Старообрядницька – Потьомкінський сквер та в зворотному напрямку.

Окрім того, 5 — 6 жовтня перекриють рух з 06.00 до 21.00 під час проведення фестивалю вуличної їжі, південного спілкування та яскравих емоцій «ХерсON ФЕСТ» по просп. Ушакова, від вул. Портової до Набережної по просп. Ушакова та від пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9 до Набережної по просп. Ушакова.

Відповідні розпорядження підписав міський голова.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/45913-nastupni-try-dni-v-tsentri-khersona-perekryiut-rukh-transportu”