Непідйомна сума: очільник НАБУ Артем Ситник спробував підняти сумку з вагою 6 мільйонів доларівСкільки важить 6 мільйонів доларів? Сумку вагою 60 кілограмів, яку команда «СтопКору» поставила як наглядну ілюстрацію хабаря ексдепутата Скосаря, змогли оцінити відвідувачі «Думко-фесту», щоправда не всі зуміли цей вантаж підняти. Як випробовував свої сили очільник НАБУ Артем Ситник – дивіться у сюжеті Артема Поліковського.

«Ми поставили сумку вагою 60 кілограм, це приблизна вага 6-ти мільйонів доларів. Всі дуже шоковані, що це така «непідйомна» сума», – розповідає правозахисник ГО «Стоп Корупції» Ольга Соколова.

Свої сили випробував і Артем Ситник, очільник Національного антикорупційного бюро України, який переконався: щоб брати такий кеш, потрібно бути сильним корупціонером.

Та ми також поцікавились, чому резонансне розслідування із Ігорем Скосарем було закрите.

В одному з ток-шоу пан Скосар сам розповів про сумки з "кешем", за який купив собі місце в парламенті позаминулого скликання

«Особа робить якусь гучну заяву, яку в подальшому не може підтвердити виключно тому, що поганий піар теж піар, а друге – відволікти суспільство чи там правоохоронні органи від тих проблем, які дійсно потрібно розглядати і розслідувати», – прокоментував пан Ситник.

Голова НАБУ також зауважив: достатніх доказів і конкретних крім показів, окрім суми хабаря, відносно того, куди ці гроші носились, кому передавались, у чиїй присутності тощо, у Бюро поки не отримали.

Читати також:
Ну, Скосар, постривай: НАБУ надіслало до САП запит для розгляду справи екснардепа
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/nepidyomna-suma-ochilnik-nabu-artem-sitnik-sprobuvav-pidnyati-sumku-z-vagoyu-6-milyoniv-dolariv/”