На львівському вокзалі відкриють міжнародний пункт митного контролю

На львівському вокзалі відкриють міжнародний пункт митного контролю


На львівському вокзалі відкриють міжнародний пункт митного контролю

Міністерство інфраструктури ініціює встановлення міжнародного пункту митного контролю на території залізничного вокзалу у Львові. Про це йдеться в офіційній заяві Мінінфраструктури, оприлюдненій 11 вересня.

«10 вересня 2019 року комісією за участі представників Міністерства інфраструктури, Державної фіскальної служби, Адміністрації Держприкордонслужби, Львівської ОДА та АТ «Укрзалізниця» було проведено перевірку готовності відкриття пункту контролю через державний кордон на території залізничного вокзалу станції Львів. За результатами перевірки, комісія дійшла до висновку, ініціювати перед Кабінетом Міністрів України щодо можливості відкриття міжнародного пункту контролю на території залізничного вокзалу станції Львів», – повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

За його словами, відкриття пункту контролю через державний кордон на території вокзалу Львова створить передумови для впровадження додаткових поїздів в напрямку Євросоюзу.

Де саме на вокзалі Львова встановлять пункт контролю та яким чином він працюватиме, наразі у міністерстві не уточнюють.

Зазначимо, що пункт митного контролю з вересня 2018 року працює на київському центральному вокзалі. Зокрема, для митників облаштували спеціальний пункт перед першою колією, де зупиняються потяги міжнародного сполучення. Прикордонний контроль проводять під час руху поїздів.

Нагадаймо, що починаючи з грудня 2016 року в поїздах «Інтерсіті+», які курсують з Києва до польського Перемишля, митний та прикордонний контроль проводять під час руху потягів.


Джерело статті: “https://zaxid.net/na_lvivskomu_vokzali_vidkriyut_mizhnarodniy_punkt_mitnogo_kontrolyu_n1488878”