Екс-голова НКРЕКП, оголошений у розшук, не збирається повертатись в УкраїнуКолишній голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк заявив, що не збирається повертатись в Україну. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".«На питання, чому я саме сьогодні не в Україні, відповім словами Коломойського (бізнесмена Ігоря Коломойського – ред. 1News). Я не готовий приїжджати, поки голова офісу президента керує НАБУ, САП та судовою системою. При президенті Зеленському в суди дзвонять інші люди. І Коломойському, схоже, це дуже подобається. У мене немає «баришивських» чи «солом’янських» судів, немає такого «Богдана» чи «Ситника», тому вважаю за краще перебувати в країні, де закон і право не порожній звук», – пише Вовк.


Він додав, що «із задоволенням прибув на суд. Але не готовий брати участі в судилищі».18 серпня Дмитро Вовк заявив, що «левову частку свого часу після звільнення він присвятив підвищенню кваліфікації, новим знанням та випробуванням». За його словами, він став повноцінним випускником Harvard Business School за програмою GMP26. Також Вовк додав, що Для посилення певних сфер обрав та вже закінчив 3 тижневий курс в INSEAD.


Нагадаймо, в Солом’янського районному суді міста Києві відбувається засідання з обрання запобіжного заходу екс-голові НКРЕКП.


Дмитра Вовка підозрюють у причетності до нанесення 18,86 млрд грн збитків від впровадженої НКРЕКП формули «Роттердам+».


Його викликали до НАБУ для повідомлення про підозру особисто, проте він не приїхав.


19 серпня Національне антикорупційне бюро оголосило екс-голову Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг Дмитра Вовка в міжнародний розшук.


«Українські новини» повідомляють, що Вовк знаходиться за кордоном, ймовірно, що він проживає у Франції.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/eks-golova-nkrekp-ogoloshenyj-u-rozshuk-ne-zbyrayetsya-povertatys-v-ukrayinu.html”