"Поставлю раком": в Кременчуці розгорівся скандал з "господарем народу" *Денис Терещенко зчепився зі співробітниками АТ Полтаваобленерго.

Денис Терещенко
Денис Терещенко / facebook.com/DenisTereschenko

У Кременчуці Полтавської області розгорівся скандал з місцевим депутатом від Слуги народу Денисом Терещенко. Так, депутат міської ради зчепився зі співробітниками АТ Полтаваобленерго.

На оприлюдненому відео Терещенко лається з працівниками Полтаваобэнерго. При цьому депутат називає себе "господарем народу", "паном народу", а також вживає в адресу робочих нецензурну лексику.

Крім того, народний обранець погрожує співробітникам Полтаваобленерго та обіцяє "поставити раком", а також кричав, що на проведені роботи немає дозволу. В кінці Терещенко підігрів ситуацію ще більше, обізвавши працівників "нелюдами".

Варто відзначити, що раніше депутат вже висловлював невдоволення роботою співробітників даної компанії.

"АТ "Полтаваобленерго цілеспрямовано займається руйнуванням досить скромного благоустрою 5 виборчого округу. Це відбувається безпосередньо бригадами товариства та (або) субпідрядниками. На сьогодні майже зруйнований тротуар по вул. Бетонної. Пошкоджено асфальтне покриття 3 Хорольського тупика. Що далі? До речі, всі роботи проводяться без дозвільних документів з боку виконавчого комітету. Правил для АТ Полтаваобленерго не існує", - написав Терещенко в Facebook.

false

Як раніше повідомляв Главред, народний депутат від Слуги народу Максим Бужанський відмовився вставати, щоб вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих на Майдані під час Революції гідності.