"Не треба боятися!" Медведєв висловився про союзну державу з Білоруссю

"Не треба боятися!" Медведєв висловився про союзну державу з Білоруссю


Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв переконаний, що Білорусі не варто боятися союзної держави з Росією.

Таку заяву він зробив у щорічному підсумковому інтерв’ю російським телеканалам. Медведєв зазначив, що союзна держава Росії та Білорусі нібито є "великою цінністю, рівень інтеграції дуже високий".

Він закликав зберегти єднання двох країн і знайти рішення з усіх проблемних питань.

Дмитро Медведєв висловився про союзну державу з Білоруссю

Дмитро Медведєв висловився про союзну державу з Білоруссю

Новини
"Впала під ноги!" Медведєв публічно осоромився перед росіянами. Відео

"Будь-яка інтеграція частково скорочує суверенітет, цього не варто боятися", – сказав прем’єр.

Нагадаймо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не підпише документи про інтеграцію з Росією, які можуть завдати шкоди країні. Раніше він вже висловлював сумніви щодо доцільності інтеграції через нібито постійно мінливі умови угоди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Олександр Лукашенко розкритикував альянс з Росією, поскаржившись на постійні вимоги глави РФ Володимира Путіна. Водночас він вжив досить різке висловлювання про економічний союз між країнами.

Також Лукашенко публічно дорікнув Росії в небажанні допомогти з забезпеченням армії сучасною зброєю, попри те, що республіка продовжує здійснювати функції захисту РФ на західному кордоні.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/ne-treba-boyatisya-medvedev-vislovivsya-pro-soyuznu-derzhavu-z-bilorussyu.htm”