Буде «Трускавець-2». Корнієнко анонсував нову школу депутата для «слуг народу» в кінці січня 2020 рокуНаталія Кравчук / НВ

Об этом сообщает http://top-smi.com

Перша «школа депутата» для нардепів від Слуги народу пройшла в липні

Наталія Кравчук / НВ


В кінці січня 2020 року партія Слуга народу планує провести повторну «школу депутата» для народних депутатів від політсили у Верховній Раді.

Про це в інтерв’ю Радіо НВ розповів голова СН і перший заступник голови однойменної парламентської фракції Олександр Корнієнко.

Одна з тем тренінгу буде присвячена цифровій грамотності на тлі скандалу з листуванням нардепів від Слуги народу з пранкером Джокером.

«У нас вже є кілька партнерів, які готові, коли трошки стихне цей наш весь процес, у нас є ідея зробити „Трускавець-2“ десь між сесіями — можливо, в кінці січня. І ми обов’язково туди включимо цей пункт [цифрової грамотності] і пункт про декларування», — повідомив Корнієнко.

Читайте також:

Школа Зе депутата. Як проходять курси «слуг народу» в найдорожчому готелі Трускавця — репортаж НВ

Нагадаємо, в кінці липня 2019 року партія Слуга народу провела однотижневу «школу депутата» для своїх представників, обраних до Верховної Ради, за основу якої було взято Гарвардський курс викладання для дорослих.

Для проведення інтенсиву був обраний найдорожчий готель Трускавця Rixos Prykarpattya. Згідно з нещодавно опублікованим звітом партії Слуга народу, курси обійшлися їй у 11,2 мільйона гривень.

Пізніше міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов, почесний президент Київської школи економіки, яка і провела курси для депутатів, розповів, що не всі нардепи відвідували заняття:

«Були люди, які перші два дні прийшли і більше не приходили. Можемо аналізувати по „домашках“. Першу „домашку“ здали 80%, другу десь 72%. Так завжди падає. Зараз подивимося, скільки третю здадуть», — раніше повідомляв він.

Повне інтерв’ю з головою партії Слуга народу Олександром Корнієнком на Радіо НВ


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/nova-shkola-deputata-dlya-nardepiv-vid-slugi-narodu-data-truskavcya-2-novini-ukrajini-50055210.html”