У селі на Херсонщині молода мама вранці знайшла мертвою двомісячну донькуЗагадкова смерть немовляти на Херсонщині. У селі Ковильному Новотроїцького району області молода мати погодувала і поклала спати свою дочку, яка з’явилася на світ лише у вересні. Сьогодні вранці, 21 листопада, вона підійшла до ліжечка подивитися, як себе почуває дівчинка. І виявила, що та не дихає. Кроха нічим до того не боліла, так що причини трагедії, по всій видимості, будуть з’ясовувати судово-медичні експерти. Зараз в Ковильному працює слідчо-оперативна група Новотроїцького відділення Національної поліції.

Об этом сообщает http://platzdarm.org

Безглуздий нещасний випадок також міг обернутися трагедією і в селі Дар’ївка Білозерського району Херсонщини. Тут семирічна дівчинка вчора (20 листопада) ввечері грала в кімнаті батьківського будинку. І сама не помітила, як заплуталася в шторі з декоративних ниток. Міцні нитки обвилися навколо шиї малятка, утворивши петлю, в якій та почала задихатися. Поки прибігли дорослі, дівчинка вже почала втрачати свідомість. Її звільнили з петлі, і відправили в дитячу обласну лікарню в стані після задушення. Причому медики помітили на шиї пацієнтки характерну странгуляционую борозну, яка зазвичай залишається у повішених.
Джерело

Джерело статті: “https://naberejna.com.ua/6968-u-sel-na-hersonschin-moloda-mama-vranc-znayshla-mertvoyu-dvomsyachnu-donku.html”