Депутат «Слуги народу» визнаний винним у зґвалтуванні неповнолітньої: подробиціДепутат «Слуги народу» був визнаний винним у зґвалтуванні неповнолітньої та за вчинений злочин засуджений до 3, 6 років позбавлення волі.

Об этом сообщает http://bpressa.com

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Громадське» та сторінку у Facebook народного депутата.

У відповідності до відомосте повідомлених Генеральним прокурором України Русланом Рябошапка, під час брифінгу, один з депутатів фракції “Слуга народу”, наважаючи на невизнання ным відповідних фактів, дійсно був засуджений та відбував покарання за згвалтування неповнолітньої.

За словами Рябошапка, перевірку проводила не Генеральна прокуратура, а відповідні органи. Роман Іванісов, що є нардепом «Слуги народу» 25 жовтня 1995 року був затриманий за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої, на той момент це було друге затримання. 21 березня 1996 року він був визнаний винним у вчинені інкримінованого йому злочину та засуджений до 3,6 років позбавлення волі, з яких 2,6 років відбував у виправно-трудовій колонії загального режиму.

За твердженнями Генерального прокурора, Іванісов відбув покарання, судимість погашена, відповідно депутат вважається такім, що на даний момент не судимий.

«Ті факти, про які ви говорили (тюремний строк за зґвалтування — ред.), підтвердилися. Судимість була погашена, і тому вважається, що людина несудима на даний момент. Це важливо», — сказав Рябошапка.

У той же час, сам Іванісов на своїй сторінці у соціальній мережі, даний факт власної біографії заперечив, назвав всі фактичні дані, що підтверджують вказані обставини сфальсифікованими та проплаченими.

Ну що, боягузи-опоненти????????Ви зробили мій вечір????‍♂️ давно так не сміявся????????????Моя правда і щира боротьба стала поперек…

Gepostet von Слуга народу – Іванісов Роман – Округ 153 am Montag, 18. November 2019Нагадаємо, Павло Халімон, заступник голови депутатської фракції партії “Слуга народу” попався за грою на смартфоні в залі Верховної Ради.

Нагадаємо, днями у гучний скандал потрапив інший депутат “Слуги народу” – журналісти упіймали на листуванні з повією Богдана Яременка, голову комітету з питань зовнішньої політики.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/20/deputat-slugy-narodu-vyznanyj-vynnym-u-zgvaltuvanni-nepovnolitnoyi-podrobytsi/”