Поліцейський Пивовар, звинувачений в смерті підприємця Комарніцького, поновлюється на службі
 • Наталія ГОНЧАРУК
 • 1
Поліцейський Пивовар, звинувачений в смерті підприємця Комарніцького, поновлюється на службі
Сергій Пивовар на суді в Хмельницькому. Там його взяли під варту, а згодом відпустили під домашній арешт
 • Подав позов до адміністративного суду звільнений з поліції оперативник Серій Пивовар.
 • Він просить скасувати накази керівництва, поновити його на посаді і виплатити зарплату за вимушені прогули.
 • А розслідування за його кримінальною справою ДБР ще не завершило.

Про намір повернутися на службу в поліцію звільненого за негативом Сергія Пивовара знаємо з ухвали Вінницького окружного адміністративного суду. Цією ухвалою суд прийняв до розгляду його позовну заяву до обласного управління поліції. Суть позову: «про визнання протиправним та скасування наказів, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу».

Об этом сообщает http://perebezhchik.info

Оперативного співробітника Київського відділення поліції Сергія Пивовара, нагадаємо, звільнили з лав поліції на початку липня цього року за порушення службової дисципліни, яке потягло за собою кримінальне провадження про перевищення службових повноважень.

Таке рішення прийняли після службового розслідування за фактом травмування опером вінничанина Олександра Комарніцького. Для нього випадкова зустріч на зупинці «Водоканал» з поліцейським, який займається самбо, мала смертельні наслідки. Підприємець помер в лікарні від отриманої черепно-мозкової травми.

 • Травмований поліцейським-самбістом — в реанімації. Дружина шукає людей, що розкажуть правду
 • Помер вінничанин Олександр Комарніцький, якого побив поліцейський-самбіст

Після трагедії до Вінниці приїздив голова Нацполіції Князєв, щоб пообіцяти вдові Лесі Комарніцькій, що винуватець буде покараний. На спеціальному брифінгу він повідомив пресу, кого із місцевих керівників відсторонив від роботи, а хто буде одразу звільнений.

 • Через смерть Комарніцького, якого побив поліцейський, відсторонили начальника поліції області та звільнили заступника
 • Генерал Педос про справу загибелі Олександра Комарніцького: «Є покарані, в тому числі я»

Пізніше 20minut.ua дізналася, що начальник главку теж був покараний за порушення оперативника Пивовара. Наші журналісти розповідали також, як міняли запобіжний захід підозрюваному поліцейському і що він частково визнає вину. А раніше писали, наскільки обурив випадок вінничан — люди зібралися на мітинг під будівлею поліцейського управління.

 • Пікет під поліцією через смерть Комарніцького: емоції, Приходько і «Ганьба!» (Прямий ефір 20minut.ua)
 • Стало відомо, коли суд переглядатиме запобіжний захід поліцейському Сергію Пивовару

То ж чи завершилося розслідування кримінального провадження за звинуваченням Сергія Пивовара, що він вже поновлюється на посаді? Він підозрюваний у справі, порушеній за третьою частиною статті 365 Кримінального кодексу «Перевищення влади…». Це тяжкий злочин, за який загрожує до 10-ти років ув’язнення.

Журналіст 20minut.ua сьогодні, 12 листопада, зателефонувала в Хмельницьке управління ДБР з усним запитом. Черговий одразу відповіді дати не зміг, обіцяв передати питання слідчому. Тож чекаємо його дзвінка. А тим часом цікавимося в Лесі Комарніцької, що їй відомо про розслідування обставин смерті її чоловіка.

— Я просила слідчого надати мені матеріали, а він сказав, що зможе ознайомити зі справою тільки після завершення слідства, — відповіла вдова підприємця. — Тому ні, розслідування ще не закінчили. Воно продовжується.

Про те, щоб міняли статтю відповідальності на легшу, вдові слідчий не казав. Вона теж про це запитувала. Леся Комарніцька також розповіла, що консультується з адвокатом, який буде представляти її інтереси, як потерпілої, під час судового слідства.

 • На місці Комарніцького міг бути кожний. Історії побиттів правоохоронцями за роки

Що ж змусило Сергія Пивовара позиватися про поновлення на службі, якщо він ще підслідний? В ухвалі сказано, що він подав позов після того, як отримав копії наказів про своє звільнення. Аргументацію позивача почуємо на засіданні в адмінсуді, запланованому на четвер, 14 листопада.

В ухвалі ж тільки читаємо про позовні вимоги: крім поновлення на роботі, Пивовар просить обласне управління виплатити йому зарплату за той період, відколи він був під арештом. Називає своє перебування під запобіжними заходами вимушеним прогулом.

 • «Провину визнає частково»: як обирали запобіжний захід оперу, що вдарив Комарніцького
 • Справа загиблого Комарніцького: поліцейського відпустили під домашній арешт

Як сказали у відділі комунікацій обласного главку, на судовому засіданні в адміністративному суді юрист управління буде заперечувати задоволення позову Сергія Пивовара — відстоюватиме правомірність наказів про його звільнення.

— Наша позиція однозначна. Ми будемо опротестовувати рішення, якщо його приймуть на користь Пивовара, — сказала прес-офіцер поліцейського главку Анна Олійник. — Не ми проводимо розслідування по його кримінальному провадженню, а ДБР, але знаємо: воно не закрите. І вважаємо, що звільнення правоохоронця, який перевищив службові повноваження, було правомірне і обґрунтоване.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/politseyskiy-pivovar-zvinuvacheniy-v-smerti-pidpriemtsya-komarnitskogo-10968228.html”