В українському баскетболі "розгорається" "контрактний скандал"Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням "Трибуну".

Об этом сообщает http://armrinvesting.com

Баскетболіст був змушений розірвати контракт з клубом.

"Після гри з "Запоріжжям" президент викликав до себе і заявив, що підписували мене на роль лідера, а я мало забиваю і не "рву" всіх.

Моя відповідь, що тренер дав мені вказівку займатися чорновою роботою в захисті і чекати скидки від плеймейкер в нападі його не влаштувала. Мені було оголошено про штраф в 50% зарплати і розрив контракту. На питання про компенсацію за гарантований контракт я отримав тверду відмову, тому що офіційно контракт не був розірваний, я відвідував командні тренування, хоч і не був допущений до командних взаємодій.

Перед виїздом до Миколаєва моєму агенту було повідомлено, що мене переселяють на іншу квартиру і ставлять індивідуальні тренування на стадіоні в 6 ранку. Аби не допустити брати участь в такому фарсі і терпіти знущання, я розірвав контракт без компенсації.

P.S. Вишенька на торті — збірна. Поки я перебував в розташуванні збірної 3х3, я також отримав всього 50% від належної зарплати, тому що не був у розташуванні клубу. Ось вам і "сім’я" "Соколів", — написав Липовцев у Фейсбуці.Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/basketball/v-ukrainskomu-basketboli-rozgoraetsya-kontraktniy-skandal-201910161046422”