У Вінницькій області на хабарі затримали прикордонника. Фото
На Вінниччині затримали «на гарячому» під час одержання хабаря дільничного інспектора прикордонної служби. Інспектор відділу прикордонної служби «Ямпіль» Могилів-Подільського прикордонного загону отримував хабар за не притягнення до відповідальності у порушені прикордонного режиму на державному кордоні та правил рибальства на прикордонній річці Дністер.

Об этом сообщает http://akzhol-party.info


Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.


Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України спільно з Управлінням внутрішньої та власної безпеки «Південь» Держприкордонслужби України та Терупралінням ДБР, розташованим у м. Хмельницькому, затримали «на гарячому» під час одержання неправомірної вигоди дільничного інспектора прикордонної служби.


Встановлено, що дільничний інспектор відділу прикордонної служби «Ямпіль» Могилів-Подільського прикордонного загону налагодив злочинну схему систематичних поборів. За «винагороду» він сприяв громадянам у порушені прикордонного режиму на державному кордоні та правил рибальства на прикордонній річці Дністер. В обмін на хабарі він не притягав порушників до адміністративної відповідальності.


Наразі предмет злочину вилучено. Затриманому сержанту-прикордоннику планується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Також до суду буде скеровано клопотання про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою.Джерело статті: “https://www.vinnitsa.info/news/u-vinnyts-kiy-oblasti-na-khabari-zatrymaly-prykordonnyka-foto.html”