Херсонщиною керує хвора людина - ЗМІ б'ють на сполох *Херсонщиною керує хвора людина
 
У масових публікаціях ЗМІ все частіше звучить тривожний мотив, бо з головою ХОДА явно коїться - щось не те.

Автор ще до призначення попереджав, що в курсі причин і умов появи в Херсоні Юрія Гусєва, з ТАКОЮ репутацією, причому одночасно головою ХОДА. Громадськість тоді просто зі штанів вистрибував, типу як таке взагалі можливо, це ж в корені підриває довіру до нового Президента. Не допомогло, відпрацювати взяте зобов'язання - справа честі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очільник ХОДА тероризує підприємців
І все відразу пішло не так, бо з перших же годин на посаді нового голову взагалі нічого, крім демонстрації веселих гусенят на носочках і футболці, пред'явити суспільству не зміг. Президенту ж повністю озвучив програму заступника голови комітету ВР з питань аграрної політики та землекористування від Херсонщини Ігоря Колихаева.

Яку той вистраждав і скрупульозно прописував потім і мозолями багато років, працюючи на землі. Так як Ігор Вікторович багато років відроджував в області зрошення, в чому досяг великих успіхів, домагався впровадження переробки фруктів і овочів, щоб їх не доводилося або викидати в лісопосадки, або віддавати перекупникам за копійки.

Багато сил і часу витратив на відродження вівчарства, вирощування елітного насіння, як міг підтримував українську сільськогосподарську науку, допомагав піднятися рибної галузі. Тобто його програма кандидата ВР - це вже готовий програмний документ розвитку області на найближчі як мінімум 10 - 20 років, прописана до дрібниць.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очільник Херсонщини підозрює Зeлeнськoгo у причетності до погроз в його сторону
Що ж робить Гусєв? По - перше, розуміє, що не вирішивши будь-яким доступним і недоступним способом питань з територією, на якій знаходиться КПВВ «Чонгар», він не тільки до 15 листопада, а й до 15 травня не зможе його облаштувати, як обіцяв Зеленському. По - друге, його помічник Богдан Ковальов особисто погрожував учаснику процесу, який вимагає вирішувати це питання не по беззаконню, а згідно із законом.

Відомості про цю справу внесені до єдиного реєстру, йдуть суди, а на звернення до Гусєву з цього питання відповідає Клюцевский, що мовляв у наших діях все чисто, прозоро і законно. Причому загрози, знову ж таки, були з приводу саме спроб змусити Гусєва вирішувати цю проблему за законом. А адже більшість населення Херсонщини поки ще сподівається на Зеленського. Отже, що маємо?

Гусєв публічно, в прямому ефірі центральних телеканалів демонструє носочки і футболочки з пташками, і заявив, що буде лікувати себе від ожиріння, визнаного небезпечною хворобою. Але жодного реального справи, як і Одарченко, Путілов, Гордєєв, так і не зміг пред'явити. А тому, думаю, перебувати в цьому кабінеті з Ковальовим йому вже недовго. 

Друзья!
Вчера я говорил о том, что важной потребностью человека является возможность отдавать. Отдавать то, что у тебя внутри. Я ещё и ещё раз хочу сказать, что счастливая семья возможна только, когда супруги принимают друг друга такими какие они есть, и в семье царит уважение. Как важно для меня, что для моей Виточки я единственный и неповторимый. Это делает меня сильным. Мой внутренний мир идеально подходит только для неё.
Я благословляю каждую семью! Уважайте и принимайте друг друга!

И я рад сообщить, что сегодня я выйду в прямой эфир с Германией, чтобы благословить их в этом новом времени, чтобы для каждого человека, открылись новые дороги и был положен новый старт. Я приглашаю вас присоединиться к прямому эфиру на телеканале "Возрождение" в 14-00 и молиться вместе со мной. Мы одна семья, одна команда! Благословляю вас!

На изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят