Антикорсуд призначив дату засідання щодо справи Гаврилової19 вересня відбудеться підготовче засідання з розгляду обвинувального акта щодо голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової. Таке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд.

Про це повідомляє Главком.

Засідання відбудеться щодо обвинувального акта за ч. 3 статті 368-2, ст. 366-1 Кримінального кодексу України («Незаконне збагачення», «Декларування недостовірної інформації»).

Справу Гаврилової до Антикорсуду 11 вересня передав Солом`янський районний суд Києва.

За даними досудового розслідування, у 2015-2017 роках голова Держаудиту отримала у власність активи на загальну суму 9,9 млн грн, законність походження яких не підтверджена доказами, а їхня вартість значно перевищує законні доходи посадовця.

Йдеться про квартиру і паркомісця, позашляховик 2016 р.в., дорогі меблі, техніку, а також золоті зливки і готівку – $112,8 тис. і 8,5 тис. євро – вилучені детективами під час обшуку.

Згідно з обвинуваченням, Лідія Гаврилова також внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 і 2016 роки. Зокрема, не задекларувала автомобіль і два паркомісця свого колишнього чоловіка, з яким, за даними слідства, сімейні відносини фактично не припинила.

Сама ж керівниця Державної аудиторської служби раніше заявляла, що кримінальні справи щодо неї є тиском з боку НАБУ.

Як писав “Вголос”, суд наклав арешт на все майно голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової. Чиновницю підозрюють в декларуванні недостовірних даних і незаконному збагаченні на 10 мільйонів гривень.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/antykorsud-pryznachyv-datu-zasidannya-shhodo-spravy-gavrylovoyi_1065476.html”