Агенти Путіна штурмували ФБР: шпигунський скандал отримав гучне продовження

Агенти Путіна штурмували ФБР: шпигунський скандал отримав гучне продовження


Шпигунський скандал між Росією і США отримав гучне продовження. Виявилося, що висилка 35 російських дипломатів у 2016 році була пов’язана зі спробами зламати систему ФБР.

Як пише Yahoo News з посиланням на колишніх співробітників американських спецслужб, ці люди брали участь у контррозвідувальній операції РФ.

Так, завдання російських шпигунів нібито полягало у створенні перешкод у викритті російських агентів в Америці і перешкоджанні в контактах з агентами ЦРУ і ФБР у Росії. При цьому вони успішно розшифрували деякі канали захищеного зв’язку американських спецслужб і відстежували з дач постпредставницства секретні пристрої.

Новини
‘’Обіцяли компромат на Клінтон’’: ФБР зацікавилося співаком із РФ

Шпигунський скандал між Росією і США

Шпигунський скандал між Росією і США

"Вести"

У Кремлі вже з’явилася реакція на ці матеріали. Зокрема, представник МЗС РФ Марія Захарова в коментарі "Комерсанту" все списала на початок нового передвиборчого періоду в США.

"Ми зараз входимо в дуже цікавий період, який називається" до виборів президента США залишився рівно рік ". І в цей період ми, на жаль, будемо бачити і чути багато фантастичних історій, раптових відкриттів, дивовижних передбачень або, навпаки, будь-то розкопок з минулого ", – сказала вона.

У свою чергу, посольство Росії в США заявило, що публікація Yahoo News "є прямою загрозою для безпеки" дипломатів і членів їх сімей, і назвало відомості, наведені в матеріалі видання, "легендою".

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що в 2017 році США таємно вивезли з Росії цінного агента, який був впроваджений в уряд країни. Рішення нібито було прийнято в тому числі з-за побоювань, що Трамп "неодноразово неправильно звертався c секретними розвідданими" і міг сприяти викриттю шпигуна.


  • У США повідомили, що шпигун мав доступ до Путіна.


  • Стало відомо, що Смоленков працював секретарем в посольстві Росії у Вашингтоні, в апараті уряду РФ і в адміністрації президента Росії.


Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш "Telegram"-овий канал

Читайте всі новини по темі "Холодна війна між Заходом і Росією" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/agenti-putina-shturmuvali-fbr-shpigunskij-skandal-otrimav-guchne-prodovzhennya.htm”