«Перезапуск» органів прокуратури: Рябошапка пояснив, що містить законопроект«Перезапуск» органів прокуратури: Рябошапка пояснив, що містить законопроект

Новий генеральний прокурор України Руслан Рябошапка пояснив, які положення містить законопроекті «Про внесення змін до закону про прокуратуру». За його словами, зміни у законодавство дозволять «перезапустити» органи прокуратури, щоб туди прийшли нові люди.

«Цей законопроект є одним із найбільш важливих для нової Генеральної прокуратури, тому що він запускає можливість для оновлення чи перезавантаження прокуратури. Він дає можливість для проведення переатестації всієї системи прокуратури. Він дає можливість для створення комісій атестаційних, які будуть на прозорих і зрозумілих усім критеріях оцінювати й відбирати доброчесних та професійних прокурорів. Крім того, цей проект дасть можливість зайти в систему іншим людям, які не є прокурорами, але які теж є доброчесними і професійними», — заявив Рябошапка, відповідаючи на питання народних депутатів у Верховній Раді України.

Нагадаймо, «Судово-юридична газета» веде трансляцію засідання Ради 9-го скликання.

Крім того, Верховна Рада України схвалила кандидатуру Руслана Рябошапки на посаду генерального прокурора України, раніше внесену Президентом України Володимиром Зеленським.

Також Рада затвердила склад нового Кабміну, за проголосував 281 нардеп. До того ж, Рада звільнила прем’єра Володимира Гройсмана.


Джерело статті: “https://sud.ua/ru/news/ukraine/149007-perezapusk-organiv-prokuraturi-ryaboshapka-poyasniv-scho-mistit-zakonoproekt”