Оксамитовий сезон починається: українцям порадили де провести відпусткуОксамитовий сезон вже на порозі, а значить пора задуматися про те, де провести останні теплі деньки. Сьогодні ми розповідаємо, де приємно і цілком бюджетно можна відпочити, не виїжджаючи з України.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.


За словами експертів, у цьому році великого приросту туристів на наших курортах не спостерігається.


“На ринку багато вигідних пропозицій іноземних, а тому українці обирають відпочинок за кордоном”, — пояснює директор Центру розвитку туризму України Володимир Царук, але додає, що незважаючи на це наші оздоровниці і санаторії в Трускавці, Моршині будуть повністю заповнені і в “оксамит”.


Путівка на двох на сім днів в самий простенький санаторій Трускавця буде коштувати 8900₴ За ці гроші парі забезпечать проживання, триразове харчування, діагностику і лікувальні процедури. Такі ж умови, але в оздоровниці класом вище обійдуться вже в 14-20 тис.₴ Схожа вартість оздоровлення — в Моршині.


Затребуваними будуть карпатські напрямки. В цей час там сезон збору врожаю і проходять “свята шлунка” і різні дегустації — молодого вина, сиру, меду. Семиденна поїздка на Івано-Франківщину обійдеться двом 11 тис.₴ Організатори туру обіцяють показати Верховину, Ворохту, Карпати, Рахів і Яремче, влаштувати похід в гори, зводити в гуцульську церкву, на виставку писанок і в ліс за грибами, пригостити бринзою і баношем. У вартість входить проживання, триразове харчування і навіть пікніки.


Гарною ідеєю в “оксамит” стане вояж до моря — восени туроператори помітно знижують ціни на пляжні напрямки.


“Море буде навіть тепліше, ніж у серпні, очікується спад цін на 20-25%, оскільки з початку навчального року кількість туристів зменшиться”, — говорить Царук.


Провести тиждень в Затоці можна всього за 1200 грн на двох — якщо зняти кімнату в гостьовому будинку. За 3000-6000 грн можна розраховувати на номер в прибережному готелі та сніданки. Тиждень в подібному готелі на Азовському морі буде коштувати близько 2000 грн на двох. Сюди можна з’їздити і за 10 тисяч — такий тур буде включати не тільки проживання в готелі і сніданки, але і трансфер із столиці і назад, а також екскурсії в заповідники “Кам’яні могили” та “Асканія-Нова”.


Якщо ж часу обмаль, можна придивитися до турів вихідного дня: в Одесу, Львів, Кам’янець-Подільський, Батурин. Такі поїздки стартують від 300-500 грн з людини.


Нагадаймо, на пляжах Одеси «Отрада», «Аркадія», а також на 10, 13 та 16 пляжах на станції Великого Фонтану купання заборонено. Вода не відповідає нормам. «Не відповідають гігієнічним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками проби морської води, відібрані 6 серпня на пляжах 10, 13, 16 станцій Б. Фонтану, «Аркадія» і «Отрада»,» — повідомляє центр.


Раніше біля села Санжейка в Одеській області стався новий обвал. Ймовірною причиною називають масштабні зливи 3-4 серпня. В управлінні ДСНС повідомляють, що, за відсутності інформації про зсув в Санжейку, рятувальна операція не була проведена.


Раніше в мережі показали сумні кадри, як на популярному українському курорті Кирилівка на Азовському морі кілька баз відпочинку зливали нечистоти у море або в пісок.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/18/oksamytovyj-sezon-pochynayetsya-ukrayintsyam-poradyly-de-provesty-vidpustku/”