У Росії назвали "агресивною" заяву міністра оборони БританіїEPA

Гевін Вільямсон

EPA


У посольстві Росії в Великій Британії відреагували на заяву держсекретаря з питань оборони Гевіна Вільямсона про необхідність готуватися до жорсткого протистояння РФ після Brexit.

За словами прес-секретаря російського посольства "агресивні випади" з боку Вільямсона на адресу Росії "не мають нічого спільного з дійсністю".

У посольстві РФ заявили, що заява Вільямсона недалекоглядна і має "мілітаристську тональність".

"Примітно, що наміри «демонструвати силу», «підвищити смертоносність збройних сил" не прив’язуються до завдань забезпечення безпеки Великої Британії. Йдеться про опору на військову силу при просуванні британських інтересів в світі", — йдеться в заяві.

Нагадаймо, що держсекретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вільямсон заявив, що після виходу країни зі складу Європейського Союзу необхідно бути готовими до розширення військової присутності за кордоном і діяти проти країн, які порушують міжнародне право.

До таких країн Вільямсон відніс Росію, яка заявила про вихід з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/u-rosiji-nazvali-agresivnoyu-zayavu-ministra-oboroni-britaniji-50005697.html”