Новини України - Томос для України: ПЦУ здобула ще одну перемогуНовини України — Томос для України: ПЦУ здобула ще одну перемогу

В суботу, 19 січня, ще три релігійні громади колишньої УПЦ МП на Житомирщині заявили про перехід до Православної церкви України (ПЦУ).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє УНІАН.

Рішення про перехід до ПЦУ ухвалили громади міста Андрушівки, села Кишин Олевського району та села Павлівка Пулинського району.

За словами голови Олевської РДА Дмитра Лазаренка, у свято Водохреща близько 200 жителів села Кишин, що є прихожанами Свято-Троїцької церкви, провели збори громади й вирішили перейти із церкви Московського патріархату до єдиної ПЦУ. Їхнє рішення підтримав і настоятель храму отець Борис.

Голова Андрушівської РДА Катерина Курсон розповіла, що після процесу освячення води 19 січня частина релігійної громади Трьохсвятительської церкви разом із настоятелем Іоаном також вирішили приєднатись до ПЦУ.

Нагадаймо, 19 січня православна громада церкви Московського патріархату – храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії – першою на Запоріжжі перейшла в Православну церкву України. Причиною рішення про вихід громади з МП стали дії митрополита Луки, який близько року тому відмовився відспівати померлої дитини, яку раніше хрестили у Київському патріархаті.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3360365/novini-ukraini-tomos-dlya-ukraini-ptsu-zdobula-sche-odnu-peremogu/”