Двома естафетами сьогодні в Обергофі завершиться 4-й етап КС-18/19 з біатлонуВизначився склад жіночої та чоловічої збірних України з біатлону на естафети, якими сьогодні, 13 січня, в німецькому Обергофі завершиться четвертий етап Кубка світу сезону-18/19.


Як повідомляє biathlon.com.ua, на жіночу гонку збірна України заявила тільки двох олімпійських чемпіонок – до Олени Підгрушної, яка пропускає етап в Обергофі через хворобу, додалася Валя Семеренко, яка програла конкуренцію за місце в естафеті Юлії Журавок. Статус фінішера команди у відсутність Підгрушної перейшов до Анастасії Меркушиної.


Тож за українську команду, яка стартує під восьмим номером, сьогодні в порядку етапів виступатимуть Юлія Журавок, Юлія Джима, Віта Семеренко та Анастасія Меркушина.


Варто відмітити, що в естафеті Обергофа не виступить лідер поточного Кубку світу італійка Доротея Вірер.


Додамо, що у старт-листі жіночої естафети, яка розпочнеться о 12:45 за київським часом, 22 команди.


У чоловіків через проблеми з плечем естафету пропустить капітан збірної України Дмитро Підручний. На фінішному етапі лідера збірної України замінить Артем Тищенко, який в особистих гонках Обергофа не виступав.


Таким чином склад нашої команди за етапами буде наступним: Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко та Артем Тищенко.


Зазначимо, що Норвегія пробіжить естафету без братів Бьо. Натомість француз Мартен Фуркад і росіянин Олександр Логінов в гонці виступлять.


Загалом у чоловічій естафеті за нагороди боротимуться 27 команд. Старт – о 15:30 київським часом.


Додамо, що пряма телетрансляція обох естафет на каналах Eurosport та UA-ПЕРШИЙ.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/13/dvoma_estafetamy_sogodni_v_obergofi_zavershytsya_4y_etap_ks1819_z_biatlonu_1487039”