Трамп заявив, що випередив усіх президентів США за жорсткістю відносин з Росією

Трамп заявив, що випередив усіх президентів США за жорсткістю відносин з Росією


Трамп підкреслив, що сподівається на хороші відносини з РФ

EPA


Президент США Дональд Трамп переконаний, що зовнішня політика його адміністрації по відношенню до Росії за своєю жорсткістю перевершує політику часів Барака Обами, Джорджа Буша-молодшого або Білла Клінтона.

Про це Трамп написав 12 січня у своєму Twitter, реагуючи на нові підозри щодо його зв’язків з РФ, оприлюднені в The New York Times із посиланням на джерела в правоохоронних органах.

За інформацією видання, слідчі контррозвідки США після звільнення Трампом директора ФБР Джеймса Комі почали розслідування щодо співпраці президента з Росією.

Американська контррозвідка намагалася з’ясувати, чи становили дії Трампа потенційну загрозу національній безпеці, а також чи свідомо Трамп працював на Росію.

"Я був набагато жорсткішим з Росією, ніж Обама, Буш або Клінтон. Можливо, навіть жорсткішим, ніж будь-який інший президент. У той же час, як я часто говорив, знаходити спільну мову з Росією — це добре, а не погано. Я розраховую повною мірою, що колись у нас знову будуть хороші відносини з Росією! " — написав Трамп у Twitter.

Раніше в суботу, 12 січня, Трамп також написав на свої сторінці у цій соцмережі, що у ФБР не було підстав і жодних доказів для розслідування по відношенню до нього.

"Тільки-но дізнався в "The Failing New York Times" (провальній New York Times — ред.), що корумповані колишні лідери ФБР, які майже всі звільнені або змушені залишити агентство з дуже поганих причин, почали розслідування проти мене без будь-якої причини і без доказів після того, як я звільнив брехливого Джеймса Комі", — зазначив президент США.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/tramp-zayaviv-shcho-viperediv-usih-prezidentiv-ssha-za-zhorstkistyu-vidnosin-z-rosiyeyu-50001412.html”