Трамп нагадав, що стіна на кордоні з Мексикою – передвиборча обіцянкаПрезидент США Дональд Трамп нагадав, що стіна на кордоні з Мексикою була ще в його передвиборчих обіцянках.


Про це він написав у Twitter.


«... У мене є план щодо завершення роботи. Але щоб зрозуміти цей план, ви повинні зрозуміти той факт, що я виграв вибори і я обіцяв безпеку американському народу. Частиною цієї обіцянки була стіна на південному кордоні. Вибори мають наслідки!» – заявив Трамп.


pic.twitter.com/3IH1yW2eTg

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 12 января 2019 г.

Також він наголосив на масштабній гуманітарній кризі на південному кордоні.


«Ми вилетимо надовго, якщо демократи не повернуться з «відпусток» до роботи. Я в Білому домі і готовий підписувати!» – підкреслив президент США.


Як повідомляв Укрінформ, у США три тижні поспіль триває урядовий «шатдаун» через відмову Конгресу США ухвалювати фінансування понад $5 млрд у бюджеті 2019 року на виконання виборчої обіцянки Трампа побудувати стіну на південному кордоні США.


Глава Білого дому не відкидає можливість оголошення надзвичайного стану на національному рівні у США, якщо Конгрес не ухвалить у бюджеті необхідне фінансування стіни.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/12/tramp_nagadav_shcho_stina_na_kordoni_z_meksykoyu__peredvyborcha_obitsyanka_1486987”