Томос: українська церква отримала ще одну важливу перемогу

Томос: українська церква отримала ще одну важливу перемогуРелігійна громада Української православної церкви Московського патріархату в Миколаївській області перейшла в Православну церкву України.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у себе в Facebook повідомив священнослужитель кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері в Миколаєві Олександр Ципляк.


Напередодні Ципляк закликав до молитви, адже громада проводила збори з приводу переходу. Через якийсь час він написав пост про те, що прихід села Тімірязєвка прийняв рішення перейти в Помісну церкву. Настоятелем став отець Андрій Борсук.


Томос: українська церква отримала ще одну важливу перемогу


ЗМІ відзначають, що Тімірязєвка стала першопрохідцем на півдні України. Напередодні cтало відомо про перехід у Православну церкву України громади Свято-Миколаївського храму УПЦ МП села Ворсовка Малинського району Житомирської області.


Нагадаймо, відомий політолог Михайло Погребінський відзначився скандальною заявою, зокрема, він розповів європейцям про захоплення храмів в Україні.


Напередодні в інтерв’ю архиєпископ Даниїл Памфільський повідомив, що визнання Константинополем Православної церкви України питання кількох місяців. Він також відзначав, які церкви першими визнають ПЦУ.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/01/12/tomos-ukrayinska-tserkva-otrymala-shhe-odnu-vazhlyvu-peremogu/”