Руслан Сольвар наполягає на створенні умов для розвитку бізнесу на Фастівщині *

Руслан Сольвар наполягає на створенні умов для розвитку бізнесу на Фастівщині

Руслан Сольвар наполягає на створенні умов для розвитку бізнесу на Фастівщині

Умови праці та гідна оплата – ось одні з головних критеріїв, які можуть залишити в громаді. Саме на цю важливу економічну складову звертає увагу нардеп Руслан Сольвар, коли говорить про важливість побудови спроможних громад.
Якщо до прикладу взяти місто Фастів та Фастівський район як базову для 91 виборчого округу, Руслан Сольвар відзначає низький рівень роботи місцевої влади над тим, аби покращити соціально-економічні умови як для ведення бізнесу, так і для найманих працівників.
Нарахування середньому працівнику у Фастівському районі та Київській області протягом 1 кварталу 2018 року та їх порівняння виглядає наступним чином. Нарахування середньому працівнику у Фастівському районі виявилися значно менше, ніж у середньому по Київській області у 1 кварталі 2018 року, а саме за 1 квартал – на 3 071 гривень або на 37,42%.
Це свідчить про рівень оплати труда значно нижчий за середній по області, що є негативним показником, бо спонукає мешканців Фастівського району шукати роботу поза межами району, тим самим зменшуючи відрахування до районного бюджету, а відповідно – його прибутковість.
Зростання нарахування середньому працівнику забезпечують окрім керівників підприємств також районна рада, створюючи умови для розвитку бізнесу, а відповідно – зростання прибутків і як наслідок – рівня заробітної плати.
Нарахування середньому працівнику у місті Фастів та Київській області протягом 1 кварталу 2018 року та їх порівняння виглядає наступним чином. Нарахування середньому працівнику у місті Фастів виявилися менше ніж у середньому по Київській області на 303 гривень або на 3,7%.
Це свідчить про рівень оплати труда нижчий за середній по місту що є негативним показником, що спонукає мешканців Фастова шукати роботу поза межами міста, тим самим зменшуючи відрахування до міського бюджету, а відповідно – його прибутковість.
Зростання нарахування середньому працівнику забезпечують окрім керівників підприємств також міська рада, створюючи умови для розвитку бізнесу, а відповідно – зростання прибутків і як наслідок – рівня заробітної плати.