Трамп відвідає запуск Crew Dragon з космодрому у Флориді

Трамп відвідає запуск Crew Dragon з космодрому у Флориді


Трамп відвідає запуск Crew Dragon з космодрому у Флориді

Президент США Дональд Трамп планує бути присутнім під час запуску корабля Crew Dragon з двома астронавтами на борту з космодрому у Флориді, який ознаменує поновлення пілотованих польотів у космос з території Сполучених Штатів.

Об этом сообщает Русский репортер

Про це повідомляє американське спеціалізоване видання Space Flight Now із посиланням на офіційних представників Білого дому.

"Президент Трамп планує відвідати космічний центр Кеннеді у Флориді наступного тижня, щоби спостерігати за першим упродовж майже десяти років запуском астронавтів на орбіту з американської території", — зазначається в повідомленні.

Старт запланований на середу, 27 травня о 16:33 за східноамериканським часом. Востаннє пілотований корабель стартував з американського космодрому 8 липня 2011 року. Відтоді американські астронавти доставлялися в космос за міжнародними програмами з космодромів інших країн. За цей період з американських платформ запускалися тільки вантажні космічні апарати.

Нагадаємо: на Міжнародну космічну станцію планується доставити двох американських астронавтів – Дуга Херлі та Боба Бенкена на космічному кораблі Crew Dragon компанії SpaceX.Джерело статті: “http://internetua.com/tramp-vidvidaye-zapusk-crew-dragon-z-kosmodromu-u-floridi”